Branje in objavljanje v revijah založbe Taylor & Francis

Objavljeno: 31. december 2020

Konzorcij COSEC (Narodna in univerzitetna knjižnica) je v sodelovanju s članicami konzorcija podpisal pogodbo z založnikom Taylor & Francis, ki v letu 2021 zagotavlja dostop do revij na portalu Taylor & Francis Online:

• Science & Technology Library (S&T Library):
    • 535 revij s področja naravoslovnih znanosti in tehnologije (biologija, okolje, kemija, strojništvo, računalništvo, matematika, statistika in fizika).
  • Social Science & Humanities Library (SSH Library):
    • 1.473 revij s področja družbenih ved in humanistike (antropologija, arheologija, umetnost, ekonomija, pravo, izobraževanje, geografija, knjižničarstvo, informacijska znanost, kultorologija, komunikologija, socialno delo, politologija, mednarodni odnosi, psihologija, sociologija, turistika, šport, varnostne študije).
  • Medical Library (MED Library):
    • 201 revij s področja medicine (javno zdravje, klinična psihiatrija, nevroznanost, splošna medicina, zobozdravstvo, farmacija, toksikologija).
Institucije S&T Library SSH Library MED Library

Univeza v Ljubljani

Univerza v Mariboru

Univerza na Primorskem

Univerza v Novi Gorici

DA NE NE

Inštitut Jožef Stefan

DA  NE NE

Kmetijski inštitut Slovenije

ZRC SAZU

NE  DA NE

Nacionalni inštitut za biologijo

Gozdarski inštitut Slovenije

Pedagoški inštitut

NE  DA NE

Pogodba vključuje tudi ugodnosti odprtega dostopa:

Vabljeni k branju in objavljanju!