Nove vsebine v letu 2020

Objavljeno: 15. januar 2020

Pridobili smo dostop do novih vsebin v letu 2020:

• Emerald Premier

Z Emerald Publishing smo podpisali preoblikovalno pogodbo, s katero so člani konzorcija pridobili dostop do 112 novih časopisov in imajo sedaj dostop do vseh 308 naročniških časopisov založnika. Pridobili so tudi možnost petnajstih brezplačnih objav člankov v odprtem dostopu. Člani konzorcija so: Univerza v Ljubljani (z NUK in CTK), Univerza v Mariboru, Univerza na Primorskem, IZUM, Inštitut za ekonomska raziskovanja, Onkološki inštitut Ljubljana, DOBA Fakulteta in Gea College.

• Oxford Journals (zbirka 2020)

Z založnikom Oxford University Press smo dosegli dogovor, s katerim je Univerza v Ljubljani (z NUK in CTK) pridobila dostop do dodatnih 47 časopisov in ima sedaj dostop do 291 naročniških časopisov. Upravičeni avtorji so pridobili tudi pravico do dveh brezplačnih objav člankov v odprtem dostopu v določenih revijah založnika.

• De Gruyter Complete eJournals Package

Z De Gruyter smo podpisali dogovor, s katerim je Univerza v Ljubljani (z NUK in CTK) pridobila dostop do vseh 347 naročniških časopisov založnika.