Obnovljen dogovor s Taylor & Francis Group za fakultete Univerze v Ljubljani za 2016

Objavljeno: 15. junij 2016

Po osmih mesecih dogovarjanj smo pravkar obnovili pogodbo za dostop do 1863 e-revij z vseh znanstvenih področij. Revije prihajajo iz prestižnih znanstvenih zbirk T&F Library, S&T Library, SSH Library in Fresh Collection. Osnova za konzorcijski dogovor so naročnine 18 fakultet Univerze v Ljubljani ter NUK in CTK. Prav vprašanje kontinuitete naročil je nepričakovano podaljševalo naše dogovore z založnikom. Veseli nas, da dostop do teh revij s prehodom v leto 2016, ko se je prejšnja pogodba iztekla, ni bil omejen. Nasprotno, raziskovalcem in študentom Univerze v Ljubljani so vsebine Taylor & Francis na razpolago neprekinjeno od  1.1. 2015 naprej.