Spletna predstavitev e-virov ponudnika BREPOLS

Objavljeno: 27. maj 2020

V četrtek 28. maja 2020 ob 17. uri bo potekala spletna predstavitev dveh elektronskih virov ponudnika BREPOLS:

• Dictionnaire des philosophes antiques Online je referenčni vir, ki vsebuje podatke o antičnih filozofih. Gre za novo bazo podatkov, na katero še nismo naročeni.
  • L’Année philologique je specializirana bibliografska baza podatkov namenjena iskanju strokovne in znanstvene literature s področja grške in rimske civilizacije. Oddaljeni dostop je omogočen za študente in osebje Univerze v Ljubljani, ki so člani knjižnic Univerze v Ljubljani, CTK in NUK.

Predstavitev je namenjena predvsem knjižničarjem, študentom in zaposlenim na Univerzi v Ljubljani.
Potrebna je registracija, ki jo lahko izvedete najpozneje do 27. maja 2020 do 20. ure tako, da pošljete elektronsko sporočilo s predmetom (subject) »Confirmation participation webinar DPhA APh« na naslov laura.viskens@brepols.net. Podrobnosti predstavitve: https://about.brepolis.net/2020/05/13/webinars-planning-26th-may-5th-june/.