Testni dostop do Academic Search Premier na Fakulteti za informacijske študije v Novem mestu

Objavljeno: 22. maj 2024

Konzorcij COSEC je pridobil testni dostop do Academic Search Premier na Fakulteti za informacijske študije v Novem mestu.

Academic Search Premier je namenjen iskanju in branju strokovne in znanstvene literature ter branju člankov z različnih znanstvenih področij. Pokriva področje humanistike, družboslovja, naravoslovja in tehnike. Prinaša več kot 4600 revij s celotnimi besedili, od tega je več kot 2200 revij indeksiranih v Web of Science. Poleg znanstvene literature vključuje tudi aktualna dogajanja iz sveta politike, ekonomije, kulture, tehnologije, zabave itn.

Testni dostop je omogočen od 22. 5. 2024 do 30. 6. 2024 z lokacij Fakultete za informacijske študije v Novem mestu; oddaljeni dostop  je omogočen za član knjižnice FIŠ.