Food Science and Technology Abstracts (FSTA)

Dostopnost
FSTA odd.d. (Dostop z lokacij Biotehniške in Veterinarske fakultete UL. Oddaljeni dostop za študente in osebje Biotehniške in Veterinarske fakultete UL)

Podatkovna zbirka Food Science and Technology Abstracts (FSTA) služi za iskanje in pregled znanstvene in strokovne literature s področja živilstva in prehrane: biotehnologije, diete, ekonomije, higiene, gostinstva, predelave živil, prehrambene indrustrije, tehnike pakiranja, toksikologije. Tekoče vključuje bibliografske podatke z izvlečki o člankih iz preko 1000 znanstvenih in strokovnih revij (skupno število naslovov revij s podatki o člankih 5450), prispevkih s konferenc, poročili, patenti itn. od leta 1969 dalje.

Za iskanje po tematiki uporabite FSTA Thesaurus.

Jezik: angleščina
Dopolnjevanje: tedensko

Vir nabavlja: Konzorcij za biotehniko
Dostop za člane konzorcija.

Založnik: IFIS Publishing

Biotehnika Mikrobiologija Prehrana Živilstvo Seznami in abstrakti člankov Znanstvene bibliografije

Ponudnik: OvidSP